5 Easy Facts About ثبت شرکتها Described

این سامانه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است و زیر نظر قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند. در این مقاله به نحوه جست‌وجوی شرکت‌های ثبت‌شده و تایید صحت اطلاعات آنها می‌پردازیم.

بنابراین شرکت‌هایی که قصد عقد قراردادهای دولتی یا حضور در مناقصات و مزایدات را دارند پیش از هر اقدامی باید به این سامانه مراجعه کنند و پس از احراز هویت، کد اقتصادی خود را دریافت نمایند.

لطفا برای مشاوره با همکاران ما تماس بگیرید که بهتر بتونن راهنماییتون کنن

۴- در گام آخر بر روی مشخصاتی که از شرکت یا موسسه مورد نظر شما نمایان شده است کلیک نمایید تا تمام مشخصات آن، مطابق با تصویر پنجم در صفحه ای جداگانه برای شما نمایش داده شود. (تصویر پنجم)

اگر به دنبال تعرفه منصفانه و ثبت تغییرات با کیفیت و اصولی هستید با مشاوران مجموعه ثبت نیک تماس بگیرید. کارشناسان این مجموعه قبل از انجام هر کاری هزینه ای که باید پرداخت کنید را به صورت شفاف در اختیار شما قرار می دهند.

تنها منبع قابل استناد برای استعلام اسم شرکت‌های ثبت‌شده، سامانه شخصیت‌های حقوقی کشور است.

در ادامه به تفصیل در مورد تک تک این شرکت ها توضیحات لازم را ارائه می کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

ما افتخار داریم که خدمات با کیفیت را با بهترین خدمات به مراجعه کننده ها ارائه می دهیم. یکی از مهم ترین خدمات این است که شما به صورت غیر حضوری هم می توانید ثبت یک شرکت را انجام دهید.

من ماشین شرایطی میخوام بگیرم، و فقط ی شرکت با قیمت متعادل داره انجام میده اینکارو، بقیه حداقل بیست میلیون بیشتر میگیرن در رنج ماشینی که من میخوام…

شرکت هایی که قصد تغییرات در اساسنامه یا سایر موارد شرکت را دارند باید تغییرات را در جلسه مربوط به تصویب اعضا برسانند. بعد از برگزاری جلسه هیات مدیره، مجمع عمومی عادی یا مجمع عمومی فوق العاده تغییراتی که اعضا آن را مصوب می ثبت شرکت ها کنند در قالب صورتجلسه تنظیم خواهد شد.

خیر شما در ابتدای کار و برای ثبت شرکت نیاز نیست که مستندات مکانی رو ارائه کنید و از هیچ ارگانی برای ثبت شرکت برای بازدید نمیان.

بله هم ما هم دیگر همکاران ما در تهران شرایط ثبت شرکت برای شما رو دان. خیر نیازی به حضور شما نیست و از طریق واتس آپ می تونید تصویر مدارک رو برای ما ارسال کنید.

 چگونه می‌توان لیست اسامی شرکت‌های ثبت‌شده در ایران را به دست آورد؟

۶- نوع شخصیت حقوقی (اعم از سهامی خاص، با مسئولیت محدود، موسسه غیر تجاری و غیره)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *